Nasze sklepy

Nasze sklepy

www.hipermarketkosmetyczny.pl

» Odkryj nasze sklepy

LAFOMED AUTOKLAW COMPACT LINE LFSS23AC Z DRUKARKĄ 23-L KL.B MEDYCZNA

122516

Nowość !

Ostatnie egzemplarze!

7 159,00 zł brutto

7 696,00 zł brutto

- 537,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Dodaj do listy życzeń

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

PLANUJESZ ZAKUP? NIE WIESZ JAKĄ WYBRAĆ POJEMNOŚĆ, JAKI TYP?
NIE ZNASZ OBOWIĄZUJĄCYCH PRZEPISÓW?
POROZMAWIAJ Z KONSULTANTEM, DOKONAJ ŚWIADOMEGO WYBORU...
Infolinia Sterylna Polska 500171777
.

UWAGA!!! UWAGA PRZY ZAKUPIE AUTOKLAWU OTRZYMUJĄ PAŃSTWO 24 miesięczną GWARANCJĘ W OPCJI "zero stresu" opis poniżej 

NIE DAJ SIĘ NABRAĆ NA ZAKUP AUTOKLAWU BEZ DRUKARKI !!!

NIE DAJ SIĘ NABRAĆ NA ZAKUP AUTOKLAWU TYPU "N"

UWAGA!!! Od 1kwietnia 2017 większość sanepidów wymaga certyfikatu szkolenia z obsługi urządzenia u Nas szkolenie i certyfikat jest w cenie urządzenia.!

UWAGA!!! Paszport techniczny z zerowym przeglądem w cenie. Nasze urządzenie gwarantuje bark corocznych płatnych przeglądów w UDT /Urząd Dozoru Technicznego/.

Autoklawy wysokiej jakości

Lafomed to marka wysokiej klasy autoklawów, które zyskały uznanie w ponad 50 krajach na całym globie. Autoklawy spełniają wszystkie normy i dyrektywy medyczne. Urządzenia te odznaczają się niską awaryjnością. W ich mikroprocesorach zastosowano moduły elektroniczne najnowszej generacji. Autoklawy Lafomed cechują się wysoką skutecznością i trwałością, a ich obsługa jest prosta i intuicyjna.

PL_122515_1.jpg

Autoklaw najwyższej klasy

Autoklaw Lafomed z serii Compact Line jest w szczególności polecany dla oddziałów szpitalnych, stomatologii i okulistyki oraz dla Instytutów Biologii prowadzących projekty badawcze. Doskonale sprawdzi się w gabinetach fryzjerskich i kosmetycznych, studiach tatuażu czy salonach medycyny estetycznej. Urządzenie przeznaczone jest do sterylizacji zarówno narzędzi medycznych, jak i tych niemedycznych. Wyprodukowany na specjalne życzenie Activeshop odznacza się cechami, których nie spotyka się w innych autoklawach, co czyni ten produkt szczególnie wyjątkowym. Sterylizacja autoklawem najwyższej klasy B medycznej zapewnia pełną skuteczność i bezpieczeństwo.

PL_122516_2.jpg

Funkcjonalność, którą docenisz

Jest to kompaktowe urządzenie łączące 23-litrowy autoklaw z wbudowaną drukarką termiczną. Posiada wyświetlacz LCD oraz port USB, który pozwala na podłączenie nośnika danych, aby zapisać wyniki przeprowadzonego cyklu. Posiada 10 całkowicie automatycznych programów; 7 programów sterylizacji, 2 programy testowe i program czyszczenia autoklawu. Dodatkowo posiada również funkcję programu użytkownika, która pozwala na całkowitą swobodę w wyborze parametrów. Menu jest intuicyjne, a przyjazny interfejs jest w języku polskim. Przydatna okaże się również funkcja nagrzewania wstępnego i utrzymywania ciepła. Autoklaw Lafomed Compact Line odznacza się dostępnością szybkich programów sterylizacji, z możliwością sterowania czasem suszenia. Najkrótszy program sterylizacji razem z suszeniem trwa zaledwie 7 minut. Urządzenie posiada wbudowany zbiornik na czystą (destylowaną) wodę, która służy do sterylizacji, a także zbiornik na zużytą wodę, z możliwością odpływu z przodu urządzenia. System autodiagnozy skutecznie uchroni przez uszkodzeniem i pozwoli zachować trwałość urządzenia. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewni system podwójnej blokady drzwi. To co go wyróżnia na tle innych autoklawów Lafomed, to niezwykle duża pojemność zbiorników na wodę czystą i zużytą - aż 2,5 litra! Dzięki temu nie będziemy musieli często dodawać i opróżniać wodę.

PL_122516_5.jpg

PL_122516_4.jpg

PL_122516_3.jpg

PL_8.jpg

Gwarancja z możliwością przedłużenia (24+12)

Autoklaw Lafomed Compact Line podlega 24-miesięcznej gwarancji. Warto tutaj wspomnieć, że gwarancja nie jest uzależniona od ilości cykli autoklawu. Istnieje możliwość przedłużenia gwarancji o kolejne 12 miesięcy pod warunkiem przejścia odpłatnego przeglądu technicznego w autoryzowanym serwisie przed upłynięciem terminu obowiązywania gwarancji podstawowej. Jest to opcja, która dotyczy urządzeń zakupionych od 22.08.2022. Dodatkowo dołączany jest również paszport techniczny gratis!

PL_122516_6.jpg

Automatyczne programy sterylizacji

Program sterylizacjiCiśnienieŁączny czas cyklu*
121° Jednolite110 kPa23 min
121° Porowate110 kPa27 min
121° Wklęsłe110 kPa30 min
134° Jednolite210 kPa7 min
134° Porowate210 kPa11 min
134° Wklęsłe210 kPa14 min
135° Priony210 kPa29 min

*Odnosi się do czasu po nagrzaniu urządzenia.

Specyfikacja:

Klasa B medycznaTo najwyższa klasa autoklawów, które pozwalają na najbardziej skuteczną sterylizację przedmiotów nieopakowanych i opakowanych, bez względu na rodzaj narzędzi.
Wysoka jakość wykonaniaAutoklaw wykonany według normy ISO 13485 i posiadający certyfikat CE 1023. Spełnia również wymogi Normy Europejskiej BS EN 13060:2014+A1:2018.
Pojemność 23 L23-litrowy autoklaw doskonale sprawdzi się w np. salonie urody lub tatuażu. Do komory włożymy kratkę z trzema tacami.
Wbudowana drukarka
Nie wymaga tuszu dzięki zastosowaniu papieru termicznego.
Sterylizacja narzędzi luzem lub w pakietachAutoklaw klasy B pozwala na sterylizację zarówno nieopakowanych narzędzi, jak i tych opakowanych (masywnych lub drążonych).
Wyświetlacz LCDWskazuje czas, temperaturę, ciśnienie i przebieg cyklu.
Łatwa i sprawna obsługaIntuicyjne menu pozwala na szybki wybór programu lub ustawienia parametrów, a przyjazny interfejs jest w języku polskim.
10 programów automatycznych7 programów sterylizacji, 2 programy testowe; Bowie & Dick i test próżni, oraz program czyszczenia autoklawu.
Krótka sterylizacjaNajszybszy program trwa 7 minut łącznie z suszeniem. Autoklaw posiada również opcję sterowania czasem suszenia.
Program użytkownikaAutoklaw pozwala na zdefiniowanie własnego programu sterylizacji i ustawienie wszystkich parametrów.
Program czyszczeniaPrzeznaczony do czyszczenia autoklawu. W szczególności wskazany gdy pojawi się komunikat "WYMAGANE CZYSZCZENIE".
Port USBZapisuj dane cyfrowo na pendrivie i nie martw się o zgubienie lub podniszczenie cennych dowodów, których potrzebujesz.
Funkcja skrótuOstatni wykonany program sterylizacji zostanie zapamiętany i będzie łatwo dostępny po włączeniu autoklawu.
Funkcja autostartuDzięki tej funkcji uruchomisz odpowiedni program w uprzednio ustawionym czasie. Opóźniony start programu możesz ustawić zarówno na określoną datę i czas lub na dowolną ilość godzin później.
Funkcja wstępnego nagrzewania
Gdy ta funkcja jest włączona, urządzenie wstępnie się nagrzewa, zanim program lub parametry zostaną ustawione.
Funkcja utrzymywania temperaturyAutoklaw będzie rozgrzewać komorę i uruchamiać generator pary celem utrzymywania stałej, ciepłej temperatury (przez max 8 h). Dzięki temu możliwe jest skrócenie czasu realizacji każdego cyklu sterylizacji.
Wbudowane zbiorniki na czystą i zużytą wodęPojemność każdego z pojemników to aż 2,5 litra. Zbiornik na czystą wodę jest przeznaczony na destylowaną lub dejonizowaną wodę, która posłuży do sterylizacji. Obecność zbiornika na zużytą wodę sprawia, że nie potrzebujemy pamiętać o zewnętrznym pojemniku. Odpływ zużytej (i czystej) wody znajduje się z przodu urządzenia.
System autodiagnozySkuteczna ochrona przed uszkodzeniem.
Komora ze stali nierdzewnej z gatunku 304Czyni to ją niezwykle trwałą i bardziej estetyczną, oraz świadczy o wysokiej jakości urządzenia.
Podwójna blokada drzwiZaawansowany system zabezpieczający drzwi mechanicznie oraz elektronicznie.
Spełnia wymogi SanepiduNależy powiadomić Sanepid oraz UDT o fakcie zakupu tego autoklawu.
Wysokiej jakości filtr bakteryjnyWymienny co 150 cykli, filtry dostępne w naszym sklepie.
Paszport technicznyDołączany do zestawu paszport wart 250 zł.
Gwarancja24 miesiące gwarancji z możliwością przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

Dane techniczne:

Certyfikaty i normy

CE 1023, ISO 13485,
BS EN 13060:2014+A1:2018

Moc2.4 KW
Napięcie230 V
Częstotliwość50 Hz
Maksymalna temperatura pracy137 ℃
Maksymalne ciśnienie robocze0,21-0,23 MPa
Ciśnienie projektowe-0,1 / 0,27 MPa;
Wymiary komoryŚrednica: 25 cm
Głębokość: 45 cm
Wymiary tac39 cm x 18,5 cm x 2 cm
39 cm x 22 cm x 2 cm
Program użytkownika
Wszystkie parametry

Sterowanie czasem4-60 min
Czas suszenia1-25min
Czasy próżniowe1-10 razy
Programy automatyczne

- 134°C Jednolite
- 134°C Porowate
- 134°C Wklęsłe
- 121°C Jednolite
- 121°C Porowate
- 121°C Wklęsłe
- 135°C Priony
- Czyszczenie autoklawu
- Test próżni
- Test Bowie & Dick / Helix

Pojemność komory23 L
Wymiary opakowania

73 cm x 57 cm x 51 cm

Wymiary
65 cm x 50 cm x 43 cm
Materiał komoryStal nierdzewna 304
Waga netto55 kg
Waga z opakowaniem63 kg

W zestawie znajduje się: Autoklaw, przewód spustowy, 3 tace, przewód zasilający, stojak na tace, uchwyt do wyjmowania tac, bezpiecznik, instrukcja obsługi w jęz. polskim, paszport techniczny.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

LAFOMED AUTOKLAW COMPACT LINE LFSS23AC Z DRUKARKĄ 23-L KL.B MEDYCZNA