Katalog

Nasze sklepy

Nasze sklepy

www.hipermarketkosmetyczny.pl

» Odkryj nasze sklepy

DEZYNFEKCJA I STERYLIZACJA Jest 201 produktów.

Urządzenia do sterylizacji : autoklawy kosmetyczne, autoklawy medyczne oraz stomatologiczne, myjki ultradźwiękowe oraz preparaty do dezynfekcji to część Naszej bogatej oferty w dziale dezynfekcja i sterylizacja. Szeroki wybór autoklawów niezbędnych do sterylizacji zarówno w placówkach medycznych, kosmetycznych czy podologicznych. W ofercie znajdują się wyłącznie autoklawy klasy B co gwarantuje najwyższą skuteczność. Szeroki wybór autoklawów o pojemność od 2 litrów po przez kultowy model 8 litrowy z wbudowaną drukarką aż po autoklawy o dużej pojemności 18l oraz 22litry. Jak ważny w gabinecie jest proces dezynfekcji i sterylizacji wie każdy profesjonalista u Nas znajdą Państwo urządzenia renomowanych marek takich jak ParoxMed, Lafomed, Woson, Yeson oraz Sun i Mona. Wszystkie Nasz urządzenia spełniają wymogi zarówno Sanepid jak i Urzędu Dozoru Technicznego UDT oraz posiadają paszport techniczny.

Równie ważny jest proces dezynfekcji narzędzi, przyborów zarówno kosmetycznych jak i medycznych. Prawidłowo przygotowane narzędzia gwarantują bezpieczeństwo Twoje jak i Twoich klientów. Ryzyko zakażenia wirusami, bakteriami czy grzybami jest realne i tylko rygorystyczne standardy higieny w połączeniu z wysokiej jakości produktami zarówno do dezynfekcji zanurzeniowej jak i powierzchniowej mogą temu zapobiec. W procesie tym niezbędne okazują się myjki ultradźwiękowe które precyzyjnie wyczyszczą zarówno narzędzia gładkie jednolite jak i szorstkie porowate.

Zapamiętaj wizerunkiem Ciebie są twoje narzędzia zadbaj aby zawsze były czyste, sterylne po prostu bezpieczne!

Podkategorie

Destylarki, Zgrzewarki

Destylarka do wody przeznaczonej do urządzeń medycznych oraz kosmetycznych w tym autoklawów. Zgrzewarki do rękawów do sterylizacji

Preparaty MEDILINE

Polskie, profesjonalne preparaty do dezynfekcji MEDILINE.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 201 elementów