Katalog

Włączone filtry:

  Nasze sklepy

  Nasze sklepy

  www.hipermarketkosmetyczny.pl

  » Odkryj nasze sklepy

  Urządzenia do dezynfekcji - autoklawy, zgrzewarki, myjki

  Jak ważny w gabinecie jest proces dezynfekcji wie każdy profesjonalista. Oferujemy różnorodne urządzenia do sterylizacji: znajdą u nas Państwo m.in. autoklawy kosmetyczne i stomatologiczne, myjki ultradźwiękowe, zgrzewarki, sterylizatory uv-c, preparaty do dezynfekcji, destylarki. Znajdą u nas Państwo wyłącznie autoklawy klasy B, co gwarantuje najwyższą skuteczność. Można wybierać spośród wielu modeli, np. o pojemność dwóch litrów, kultowy model 8 litrowy z wbudowaną drukarką czy autoklawy medyczne i kosmetyczne o dużej pojemności 18 oraz 22 litry.

  Równie ważny jest proces dezynfekcji narzędzi, przyborów zarówno kosmetycznych jak i medycznych. Prawidłowo przygotowane narzędzia gwarantują bezpieczeństwo Twoje jak i Twoich klientów. Ryzyko zakażenia wirusami, bakteriami czy grzybami jest realne i tylko rygorystyczne standardy higieny w połączeniu z wysokiej jakości produktami zarówno do dezynfekcji zanurzeniowej jak i powierzchniowej mogą temu zapobiec. W procesie tym niezbędne okazują się myjki ultradźwiękowe, zgrzewarki, destylarki, sterylizatory UV-C. Te urządzenia precyzyjnie wyczyszczą zarówno narzędzia gładkie jednolite jak i szorstkie porowate. Zgrzewarki pozwalają na zapakowanie narzędzi, destylarki wytwarzają wodę destylowana niezbędną do wielu maszyn. Sterylizatory UV-C to lampy bakteriobójcze i generatory ozonu a myjki ultradźwiękowe mają kilka funkcji, więc łatwo je dopasować do swoich potrzeb.

  Nasz sklep kosmetyczny oferuje urządzenia renomowanych marek takich jak ParoxMed, Lafomed, Woson, Yeson oraz Sun i Mona. Wszystkie nasze autoklawy i inne urządzenia spełniają wymogi zarówno Sanepid jak i Urzędu Dozoru Technicznego UDT oraz posiadają paszport techniczny.

  Podkategorie

  Autoklawy kosmetyczne i medyczne

  Proponowane przez nas w tej kategorii produkty przeznaczone są do skutecznej sterylizacji narzędzi kosmetycznych stomatologicznych  oraz medycznych. Autoklawy kosmetyczne i medyczne to urządzenia wykorzystujące wysokie ciśnienie oraz parę wodną do zabijania znajdujących się na różnego rodzaju narzędziach oraz akcesoriach bakterii, wirusów i innych drobnoustrojów powodujących zakażenie oraz w konsekwencji rozwój chorób.

  Podstawą bezpieczeństwa usługi jest autoklaw klasy B. 

  Funkcjonalne autoklawy stanowią niezbędne wyposażenie m.in. gabinetu stomatologicznego, salonu kosmetycznego czy podologicznego oraz studia tatuaży. Zapewniają również właściwą sterylizację narzędzi chirurgicznych używanych w trakcie przeprowadzania operacji w placówkach medycznych. Stosowane mogą być również w zakładach przemysłowych czy laboratoriach badawczych oraz analitycznych. W naszym sklepie internetowym dostępne są różne modele urządzeń zróżnicowane pod względem rozmiarów oraz parametrów technicznych, co zapewnia szeroki wybór z możliwością dopasowania produktu do indywidualnych potrzeb.

  Nasza oferta obejmuje autoklawy o różnej pojemność od kultowego modelu 8 litrow który znalazł szczególne zastosowanie w branży Beauty. Poprzez autoklawy 12l, 18l aż do 22 litrowego najczęściej wybieranego przez stomatologów,  laryngologow oraz ginekologów. Warto nadmienić ze małe autoklawy o pojemności komory do 10 litrów nie podlegają pod nadzór UDT Urząd Dozoru Technicznego. Pojemności które wymagają takiego nadzoru otrzymują pełną niezbędną dokumentację w tym Paszport Techniczny Autoklawu z wbitym dopuszczeniem do eksploatacji przez uprawniona osobę. Rejestracja urządzenia będzie więc czystą formalnością. 

  Nasze Sterylizatory posiadają wbudowana drukarkę termiczna która w szybki sposób rejestruje proces wykonania Dekontaminacji w formie wydruku. Niektóre modele posiadaj również dodatkowy port USB który pozwala na zapis danych w formie pliku jako kopia.

  Warto zaznaczyć iż szeroki wybór zarówno pod względem wielkości komory załadunkowej Sterylizatorów parowych jaki również marek ktore znajdują się w naszej ofercie daje Państwu możliwość dobrania urządzenie zgodnie z oczekiwaniami. W naszej ofercie znajdują się autoklawy takich marek jak Is Yeson, Lafomed, Woson, Sun, Paroxmed.

  Jeśli jesteś podologiem, kosmetologiem, stomatologiem nie wiesz jaki autoklaw wybrać co należy uwzględnić przed dokonaniem zakupu zapraszamy do kontaktu z Infolinia Sterylna Polska. Oferujemy bezpłatna rzeczową pomoc przy doborze urządzenia do wykonania profesjonalnej sterylizacji w Twoim gabinecie.

  Gdzie kupić autoklaw? Zapraszamy do Naszego sklepu internetowego www.autoklawkosmetyczny.pl oraz do kontaktu z Naszymi ekspertami którzy pomogą dobrać odpowiedni autoklaw dopasowany do Twoich potrzeb. Ekspert Sterylnej Polski doradzi jakiej pojemnosci autoklaw bedzie najlepsza opcja 

  Destylarki, Zgrzewarki

  Destylarka do wody przeznaczonej do urządzeń medycznych oraz kosmetycznych w tym autoklawów. Zgrzewarki do rękawów do sterylizacji

  Sterylizatory kulkowe i UV-C

  Proponowane przez nas urządzenia zapewnią ci łatwą i szybką dezynfekcję produktów używanych w trakcie pracy w gabinetach stomatologicznych, kosmetycznych, medycyny estetycznej. Proponujemy prostokątny sterylizator do narzędzi (przeznaczony dla drobnych przedmiotów używanych przy wykonywaniu manicure oraz pedicure) oraz wersję kulkową wykorzystujące wysoką temperaturę w celu wyczyszczenia sprzętu. Dostępny mamy również modele o niewielkich gabarytach stosujące promieniowanie UV-C o wysokim działaniu bakteriobójczym.

  Zaawansowany poziom ochrony

  Zapewnij bezpieczeństwo sobie oraz swoim klientom z naszymi urządzeniami. Oferowane sterylizatory UV-C oraz kulkowe to najlepszy wybór dla branży kosmetycznej (do narzędzi przeznaczonych do manicure oraz pedicure) oraz medycznej, a ilość dostępnych wersji pozwala każdemu znaleźć wersję dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Proponujemy ci również specjalne lampy bakteriobójcze wyposażone w generator ozonu, które świetnie się sprawdzają w pomieszczeniach prywatnych.

  Preparaty MEDILINE

  Polskie, profesjonalne preparaty do dezynfekcji MEDILINE.

  na stronę
  Pokazuje 1 - 24 z 83 elementów