Nasze sklepy

Nasze sklepy

www.hipermarketkosmetyczny.pl

» Odkryj nasze sklepy

LAFOMED AUTOKLAW COMPACT LINE LFSS08AC Z DRUKARKĄ 8-L KL.B MEDYCZNA

122513

Nowość !

6 580,00 zł brutto

7 080,00 zł brutto

- 500,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Dodaj do listy życzeń

PLANUJESZ ZAKUP? NIE WIESZ JAKĄ WYBRAĆ POJEMNOŚĆ, JAKI TYP?

NIE ZNASZ OBOWIĄZUJĄCYCH PRZEPISÓW?

POROZMAWIAJ Z KONSULTANTEM, DOKONAJ ŚWIADOMEGO WYBORU...

Infolinia Sterylna Polska 500171777

.

UWAGA!!! UWAGA PRZY ZAKUPIE AUTOKLAWU OTRZYMUJĄ PAŃSTWO 24 miesięczną GWARANCJĘ W OPCJI "zero stresu" opis poniżej 

NIE DAJ SIĘ NABRAĆ NA ZAKUP AUTOKLAWU BEZ DRUKARKI !!!

NIE DAJ SIĘ NABRAĆ NA ZAKUP AUTOKLAWU TYPU "N"

UWAGA!!! Od 1 kwietnia 2017 większość sanepidów wymaga certyfikatu szkolenia z obsługi urządzenia u Nas szkolenie i certyfikat jest w cenie urządzenia.!

UWAGA!!! Paszport techniczny z zerowym przeglądem w cenie. Nasze urządzenie gwarantuje bark corocznych płatnych przeglądów w UDT /Urząd Dozoru Technicznego/.

paszport techniczy

Przy zakupie autoklawu Lafomed Compact Line otrzymają Państwo niezbędną kompletną dokumentacje wymaganą przez Sanepid. Autoklaw spełnia wymogi stawiane zarówno gabinetom medycznym jak i kosmetycznym.

Autoklaw Lafomed 8l z serii Compact Line jest w szczególności polecany dla oddziałów szpitalnych, stomatologii i okulistyki oraz dla Instytutów Biologii prowadzących projekty badawcze. Doskonale sprawdzi się w gabinetach fryzjerskich i kosmetycznych, studiach tatuażu czy salonach medycyny estetycznej. Urządzenie przeznaczone jest do sterylizacji zarówno narzędzi medycznych, jak i tych niemedycznych. Wyprodukowany na specjalne życzenie  odznacza się cechami, których nie spotyka się w innych autoklawach, co czyni ten produkt szczególnie wyjątkowym. Sterylizacja autoklawem najwyższej klasy B medycznej zapewnia pełną skuteczność i bezpieczeństwo.

Zastosowanie:
- gabinety kosmetyczne
- studia tatuaży
- gabinety lekarskie
- gabinety stomatologiczne
- szpitale / przychodnie zdrowia
lafomed-autoklaw-compact-line-lfss08ac-z
informacja_pl.jpg

Gwarancja z możliwością przedłużenia (24+12)

Autoklaw Lafomed Standard Line podlega 24-miesięcznej gwarancji. Warto tutaj wspomnieć, że gwarancja nie jest uzależniona od ilości cykli autoklawu. Istnieje możliwość przedłużenia gwarancji o kolejne 12 miesięcy pod warunkiem przejścia odpłatnego przeglądu technicznego w autoryzowanym serwisie przed upłynięciem terminu obowiązywania gwarancji podstawowej. Jest to opcja, która dotyczy urządzeń zakupionych od 22.08.2022. Dodatkowo dołączany jest również paszport techniczny gratis!

Gwarancja "ZERO STRESU" - Dostępna wyłącznie u Nas!

Tylko u Nas przy zakupie autoklawu objęci są Państwo 24 miesięczną gwarancją w opcji zero stresu co to oznacza w praktyce: Choć to rzadkość! w przypadku usterki Państwa rola sprowadza się jedynie do poinformowania nas o tym zdarzeniu nie muszą Państwo dostarczać urządzenia do serwisu jak to jest u innych sprzedających. U nas nic Państwo nie dowożą nie wysyłają to my docieramy do Państwa w celu rozwiązania problemu a Państwo unikają stresu.

PL_122513_6.jpg

Autoklawy wysokiej jakości / Autoklaw najwyższej klasy

Lafomed to marka wysokiej klasy autoklawów, które zyskały uznanie w ponad 50 krajach na całym globie. Autoklawy spełniają wszystkie normy i dyrektywy medyczne. Urządzenia te odznaczają się niską awaryjnością. W ich mikroprocesorach zastosowano moduły elektroniczne najnowszej generacji. Autoklawy Lafomed cechują się wysoką skutecznością i trwałością, a ich obsługa jest prosta i intuicyjna.

PL_127651_1.jpg

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

PL_122513_2.jpg

Funkcjonalność, którą docenisz

Jest to kompaktowe urządzenie łączące autoklaw z wbudowaną drukarką termiczną. Posiada wyświetlacz LCD oraz port USB, który pozwala na podłączenie nośnika danych, aby zapisać wyniki przeprowadzonego cyklu. Posiada 10 całkowicie automatycznych programów; 7 programów sterylizacji, 2 programy testowe i program czyszczenia autoklawu. Dodatkowo posiada również funkcję programu użytkownika, która pozwala na całkowitą swobodę w wyborze parametrów. Menu jest intuicyjne, a przyjazny interfejs jest w języku polskim. Przydatna okaże się również funkcja nagrzewania wstępnego i utrzymywania ciepła. Autoklaw Lafomed Compact Line odznacza się dostępnością szybkich programów sterylizacji, z możliwością sterowania czasem suszenia. Najkrótszy program sterylizacji razem z suszeniem trwa zaledwie 7 minut. Urządzenie posiada wbudowany zbiornik na czystą (destylowaną) wodę, która służy do sterylizacji, a także zbiornik na zużytą wodę, z możliwością odpływu z przodu urządzenia. System autodiagnozy skutecznie uchroni przez uszkodzeniem i pozwoli zachować trwałość urządzenia. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewni system podwójnej blokady drzwi. To co go wyróżnia na tle innych autoklawów Lafomed, to niezwykle duża pojemność zbiorników na wodę czystą i zużytą - aż 2,5 litra! Dzięki temu nie będziemy musieli często dodawać i opróżniać wodę.

PL_122513_5.jpg

PL_122513_4.jpg

PL_122513_3.jpgPL_8.jpg

Automatyczne programy sterylizacji

Program sterylizacjiCiśnienieŁączny czas cyklu*
121° Jednolite110 kPa23 min
121° Porowate110 kPa27 min
121° Wklęsłe110 kPa30 min
134° Jednolite210 kPa7 min
134° Porowate210 kPa11 min
134° Wklęsłe210 kPa14 min
135° Priony210 kPa29 min

*Odnosi się do czasu po nagrzaniu urządzenia.

Specyfikacja:

Klasa B medyczna To najwyższa klasa autoklawów, które pozwalają na najbardziej skuteczną sterylizację przedmiotów nieopakowanych i opakowanych, bez względu na rodzaj narzędzi.
Wysoka jakość  wykonania Autoklaw wykonany według normy ISO 13485 i posiadający certyfikat CE 1023. Spełnia również wymogi Normy Europejskiej BS EN 13060:2014+A1:2018.
Pojemność 8 L  8-litrowy autoklaw doskonale sprawdzi się w np. salonie urody lub tatuażu. Do komory włożymy kratkę z trzema tacami.
Wbudowana   drukarka  
Nie wymaga tuszu dzięki zastosowaniu papieru termicznego.
Sterylizacja  narzędzi luzem lub  w pakietach Autoklaw klasy B pozwala na sterylizację zarówno nieopakowanych narzędzi, jak i tych opakowanych (masywnych lub drążonych).
Wyświetlacz LCD Wskazuje czas, temperaturę, ciśnienie i przebieg cyklu.
Łatwa i sprawna  obsługa Intuicyjne menu pozwala na szybki wybór programu lub ustawienia parametrów, a przyjazny interfejs jest w języku polskim.
10 programów  automatycznych 7 programów sterylizacji, 2 programy testowe; Bowie & Dick i test próżni, oraz program czyszczenia.
Krótka sterylizacja Najszybszy program trwa 7 minut łącznie z suszeniem. Autoklaw posiada również opcję sterowania czasem suszenia.
Program  użytkownika Autoklaw pozwala na zdefiniowanie własnego programu sterylizacji i ustawienie wszystkich parametrów.
Program  czyszczenia Przeznaczony do czyszczenia autoklawu. W szczególności wskazany gdy pojawi się komunikat "WYMAGANE CZYSZCZENIE".
Port USB Zapisuj dane cyfrowo na pendrivie i nie martw się o zgubienie lub podniszczenie cennych dowodów, których potrzebujesz.
Funkcja  skrótu Ostatni wykonany program sterylizacji zostanie zapamiętany i będzie łatwo dostępny po włączeniu autoklawu.
Funkcja  autostartu Dzięki tej funkcji uruchomisz odpowiedni program w uprzednio ustawionym czasie. Opóźniony start programu możesz ustawić zarówno na określoną datę i czas lub na dowolną ilość godzin później.
Funkcja  wstępnego  nagrzewania 
Gdy ta funkcja jest włączona, urządzenie wstępnie się nagrzewa, zanim program lub parametry zostaną ustawione.
Funkcja  utrzymywania  temperatury Autoklaw będzie rozgrzewać komorę i uruchamiać generator pary celem utrzymywania stałej, ciepłej temperatury (przez max 8 h). Dzięki temu możliwe jest skrócenie czasu realizacji każdego cyklu sterylizacji.
Wbudowane  zbiorniki na  czystą i zużytą  wodę Pojemność każdego z pojemników to aż 2,5 litra. Zbiornik na czystą wodę jest przeznaczony na destylowaną lub dejonizowaną wodę, która posłuży do sterylizacji. Obecność zbiornika na zużytą wodę sprawia, że nie potrzebujemy pamiętać o zewnętrznym pojemniku. Odpływ zużytej (i czystej) wody znajduje się z przodu urządzenia.
System  autodiagnozy Skuteczna ochrona przed uszkodzeniem.
Komora ze stali  nierdzewnej z  gatunku 304 Czyni to ją niezwykle trwałą i bardziej estetyczną, oraz świadczy o wysokiej jakości urządzenia.
Podwójna  blokada drzwi Zaawansowany system zabezpieczający drzwi mechanicznie oraz elektronicznie.
Spełnia wymogi  Sanepidu Nie ma konieczności rejestracji w UDT.
Wysokiej jakości  filtr bakteryjny Wymienny co 150 cykli, filtry dostępne w naszym sklepie.
Paszport  techniczny Dołączany do zestawu paszport wart 250 zł.
Gwarancja 24 miesiące gwarancji z możliwością przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

Dane techniczne:

Certyfikaty i normy 

CE 1023, ISO 13485,
BS EN 13060:2014 +A1:2018

Moc 

2.4 KW

Napięcie 230 V
Częstotliwość 50 Hz
Maksymalna temperatura  pracy 137 ℃
Maksymalne ciśnienie robocze 0,21-0,23 MPa
Ciśnienie projektowe -0,1 / 0,27 MPa;
Ciśnienie zadane zaworu  bezpieczeństwa 0,24 MPa
Ciśnienie otwarcia zaworu  bezpieczeństwa 0,24 MPa ~ 0,26 MPa
Program użytkownika 
Wszystkie parametry
Sterowanie czasem 4-60 min
 Czas suszenia 1-25min
Czasy próżniowe 1-10 razy
Programy automatyczne 

- 134°C Jednolite
- 134°C Porowate
- 134°C Wklęsłe
- 121°C Jednolite
- 121°C Porowate
- 121°C Wklęsłe
- 135°C Priony
- Czyszczenie
- Test próżni
- Test Bowie & Dick / Helix

Pojemność komory 8 L
Wymiary opakowania 

65 cm x 45 cm x 42 cm

Wymiary 
56 cm x 44 cm x 36 cm
Materiał komory Stal nierdzewna 304
Waga netto 35 kg
Waga z opakowaniem 42 kg

W zestawie znajduje się: Autoklaw, przewód spustowy, tace, przewód zasilający, stojak na tace, uchwyt do wyjmowania tac, bezpiecznik, instrukcja obsługi w jęz. polskim, paszport techniczny.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

LAFOMED AUTOKLAW COMPACT LINE LFSS08AC Z DRUKARKĄ 8-L KL.B MEDYCZNA