Katalog

Włączone filtry:

  Nasze sklepy

  Nasze sklepy

  www.hipermarketkosmetyczny.pl

  » Odkryj nasze sklepy

  Fotele kosmetyczne 

  Fotele kosmetyczne elektryczne Wrocław

  Fotele kosmetyczne Wrocław

  Podkategorie

  Elektryczne fotele kosmetyczne

  Fotel kosmetyczny to jeden z obowiązkowych elementów wyposażenia salonu kosmetycznego, podologicznego oraz studia tatuażu.

  Praktyczny i funkcjonalny fotel do salonu kosmetycznego ułatwia wykonywanie wszelkich zabiegów w każdej z wymienionych działalności. Nowoczesny fotel kosmetyczny umożliwia wygodne sterowanie parametrami urządzenia. Dzięki temu można łatwo i bez wysiłku dostosować ułożenie fotela tak, by zarówno osoba poddająca się zabiegowi, jak i wykonujący usługę mieli zapewniony najwyższy komfort.

  Przyjrzyj się naszemu asortymentowi i wybierz rozwiązanie, skrojone na miarę Twojego biznesu. Jeśli masz pytania – powiedz nam o tym. Chętnie na nie odpowiemy.


  Elektryczne fotele kosmetyczne – cechy

  Podstawowe wymagania, jakie powinno spełnić łóżko kosmetyczne elektryczne, to:

  • regulacja wysokości – umożliwia mniej mobilnym pacjentom wejście na fotel oraz pozwoli dostosować wysokość do warunków fizycznych osoby wykonującej zabieg;
  • możliwość położenia oparcia – ułatwia przeprowadzanie zabiegów kosmetycznych w okolicach twarzy, szyi i dekoltu;
  • opcja zmiany położenia podnóżka – podniesiony podnóżek przyda się m.in. do pedicure.

  Bardziej zaawansowane modele dodatkowo posiadają opcję obrotu siedziska fotela wokół własnej osi, regulację kąta nachylenia siedziska (tzw. "kołyska") lub podzielony na dwa podnóżek z możliwością indywidualnego ustawienia każdego z nich. W naszej ofercie znajdziesz fotele elektryczne do gabinetu kosmetycznego lub podologicznego znanych i renomowanych firm takich jak: ActiveShop, AZZURRO, Biomak, Mazaro, itp. W sprzedaży posiadamy urządzenia dopasowane do wymagań każdego salonu czy gabinetu. Szeroka gama naszych modeli wyróżnia się dużym wyborem co do ilości siłowników zainstalowanych w fotelu, kolorem i rodzajem tapicerki, wymiarami fotela dostosowanymi do mniejszych i większych pomieszczeń a nawet możliwością podwójnego sterowania fotelem, zarówno z pilota obsługiwanego ręcznie jak i za pomocą pedałów nożnych. 

  Łóżka kosmetyczne elektryczne – funkcje dodatkowe

  Zależnie od tego, jaki producent dostarcza dany model, fotel może posiadać szereg interesujących funkcjonalności, które zdecydowanie podnoszą komfort pracy.

  Ciekawą propozycją jest np. fotel kosmetyczny obrotowy.

  Co więcej, przed zakupem warto zwrócić uwagę na opcje, takie jak: regulacja kąta nachylenia siedziska (tzw. kołyska); dzielony podnóżek z możliwością osobnej regulacji każdego segmentu; duża liczba siłowników; wymiary fotela; podwójny system sterowania (bardziej zaawansowane fotele do salonu kosmetycznego, umożliwiają regulację przy pomocy pilota oraz z użyciem pedałów nożnych).

  Fotel kosmetyczny elektryczny – sklep

  Jeśli jesteś osobą związaną z branżą kosmetyczną, stomatologiczną, protetyczną albo prowadzisz salon tatuażu, pamiętaj, że profesjonalny fotel do gabinetu kosmetycznego to inwestycja, która zaprocentuje. W ofercie mamy zaawansowane fotele w różnych barwach. Do wyboru jest kolor biały, szary i czarny.

  Interesuje Cię zakup fotela? Skontaktuj się z naszym zespołem. Oferujemy fachową pomoc, a wieloletnie doświadczenie na rynku to gwarancja, że pomożemy znaleźć model, który sprawdzi się w Twojej działalności.

  Mechaniczne i Hydrauliczne fotele...

  Hydrauliczne fotele kosmetyczne

  na stronę
  Pokazuje 1 - 24 z 135 elementów