Katalog

Włączone filtry:

  Nasze sklepy

  Nasze sklepy

  www.hipermarketkosmetyczny.pl

  » Odkryj nasze sklepy

  Podologia 

  Jeśli prowadzisz gabinet kosmetyczny wykonujący zabiegi leczniczo - pielęgnacyjne, zainteresuj się oferowanymi przez nas urządzeniami i produktami. Podologia wymaga posiada specjalnego fotela i narzędzi takich jak frezy i frezarki, tarki, kopytka do skórek i inne przeznaczone do oczyszczania i pielęgnacji stóp oraz paznokci. Proponujemy ci szeroki wybór dostępnych akcesoriów, co zapewnia, że poradzisz sobie w trakcie wykonywania zabiegu z problemami zdrowotnymi każdej pacjentki – pęknięciami pięt, zrogowaciałym naskórkiem czy stanami chorobowymi takimi jak grzybica oraz wzrastające paznokcie.

  Oczyszczanie i pielęgnacja w jednym

  Nie zapominamy również o konieczności pielęgnacji stóp i paznokci po zabiegu podologicznym. Znajdziesz u nas szeroki wybór regeneracyjnych kremów oraz masek, serum do paznokci na bazie kolagenu odznaczających się odbudowującym działaniem czy natłuszczających maści na pękające pięty. Dostępny mamy również akryl o działaniu bakteriobójczym, który koniecznie należy stosować przy korekcji wrastających paznokci.

  Podkategorie

  Fotele podologiczne

  Oferta naszych produktów skierowana jest do salonów kosmetycznych lub ośrodków SPA proponujących usługę pedicure oraz do gabinetów odpowiedzialnych za leczenie oraz pielęgnację stóp i paznokci. Dostępne w naszym sklepie internetowym nowoczesne fotele do podologii odznaczają się wykonaniem z solidnych, łatwych do czyszczenia, ekologicznych materiałów oraz pozwalają (z uwagi na swoją konstrukcję) na właściwe wykonywanie zabiegów. Zapewniają komfort zarówno osoby siedzącej, jak i odpowiedzialnej za podejmowane czynności z zakresu podologii.

  Wysoka funkcjonalność, komfort i elegancki design

  Klientom biznesowym proponujemy liczne modele foteli w klasycznych kolorach zróżnicowane pod względem szczegółowych funkcji. Znajdziesz u nas m.in. elektryczne propozycje, które wyróżniają się możliwością wykonywania masażu w trakcie zabiegu, co pozytywnie wpływa na samopoczucie siedzących na nich klientek. Wszystkie elementy wyposażenia meblowego cechują się możliwością regulowania pozwalającą na dopasowanie do indywidualnych potrzeb.

  na stronę
  Pokazuje 1 - 24 z 285 elementów