Nasze sklepy

Nasze sklepy

www.hipermarketkosmetyczny.pl

» Odkryj nasze sklepy

Autoklawy stomatologiczne 

Stomatologia to dziedzina, w której higiena i czystość mają szczególne znaczenie. Autoklaw medyczny jest niezbędny do sterylizacji narzędzi i końcówek. Autoklaw stomatologiczny ciśnieniowy sprawia, że sterylizacja jest dokładna, a czas procesu jest skrócony do minimum.

Jeśli potrzebujesz profesjonalnego urządzenia do swojego gabinetu i zastanawiasz się, jaki autoklaw do gabinetu stomatologicznego zaspokoi Twoje potrzeby, zapoznaj się z naszą ofertą. Poniżej znajdziesz więcej informacji i opis zalet autoklawów dla medycyny. Nie wahaj się pytać, nasi specjaliści udzielą Ci fachowych odpowiedzi.

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Medyczny autoklaw – co to jest?

Autoklawy stomatologiczne to urządzenia służące do sterylizacji narzędzi. Przedmioty należy umieścić w komorze sterylizacyjnej, która w zależności od modelu ma od kilku do ponad dwudziestu litrów. Autoklawy medyczne to urządzenia należące do klasy B.

Jak działa autoklaw dentystyczny?

Zasada działania jest bardzo prosta. Autoklaw do sterylizacji narzędzi to urządzenie, które po zamknięciu, wytwarza wewnątrz próżnię. Sterylizacja w autoklawie ciśnieniowym odbywa się z wykorzystaniem dwóch czynników. Wysoka temperatura oraz ciśnienie prowadzą do kondensacji pary wodnej, która niszczy wszelkie wirusy, bakterie oraz ich przetrwalniki. Działanie opiera się zatem na wykorzystaniu podgrzanej pary.

Autoklaw do sterylizacji – cena

Autoklawy stomatologiczne to urządzenia, których ceny zaczynają się od około 5 tys. złotych. To niewiele w porównaniu z korzyściami, jakie te urządzenia zapewniają.

Sterylizator stomatologiczny – zalety

Wiedząc, do czego służy autoklaw medyczny, można by pomyśleć, że to niezwykle skomplikowane i kosztowne urządzenie. Prawda wygląda jednak inaczej. Oto zalety autoklawów dentystycznych:

  • rozmiar;
  • cicha praca;
  • szybkość procesu;
  • łatwość obsługi;
  • automatyczne raportowanie;
  • unikalny design;
  • niskie koszty użytkowania.

Autoklawy stomatologiczne – sklep

W naszej hurtowni znajdziesz autoklawy stomatologiczne o różnych rozmiarach. Możesz wybrać spośród modeli o pojemnościach 12, 18, 22 i 23 litry. Modele z drukarką ułatwiają archiwizację historii procesów dekontaminacji.

Wybierz Hipermarket Kosmetyczny i przekonaj się, czym jest jakość, fachowa wiedza i profesjonalizm.