Nasze sklepy

Nasze sklepy

www.hipermarketkosmetyczny.pl

» Odkryj nasze sklepy

Elektryczne fotele kosmetyczne 

Elektryczne fotele kosmetyczne to jedne z najbardziej przydatnych narzędzi pracy, bez względu na to, czy prowadzisz salon kosmetyczny, podologiczny, a nawet studio tatuażu. 

Praktyczny i funkcjonalny fotel elektryczny znacznie ułatwia wykonywanie wszelkich zabiegów w każdej z wymienionych działalności. Wygodne sterowanie ustawieniami fotela z pilota samo w sobie jest tyko jednym z jego udogodnień. Dodatkowo zapewnia szerokie spektrum ustawień umożliwiające dopasowanie ułożenia fotela tak, aby zarówno klient/pacjent jak i osoba wykonująca usługę miały zachowany najwyższy komfort.

Regulacja wysokości fotela w salonie kosmetycznym pozwala nam na jej dostosowanie do naszych warunków fizycznych tak, aby praca nie wymuszała na nas niekomfortowej postawy. Możliwość położenia oparcia pozwala na oferowanie wszelkich możliwości zabiegowych w okolicy twarzy, szyi i dekoltu.

Ponadto regulowania wysokość umożliwia mniej mobilnym klientom gabinetu podologicznego (np. osobom starszym) wejście na fotel poprzez jego obniżenie. Opcja zmiany położenia podnóżka ułatwia uzyskanie pozycji komfortowej zarówno dla klienta/pacjenta jak i dla osoby wykonującej zabieg. W salonie podologicznym podniesiony podnóżek ułatwi wszystkie zabiegi pedicure.

Bardziej zaawansowane modele dodatkowo posiadają opcję obrotu siedziska fotela wokół własnej osi, regulację kąta nachylenia siedziska (tzw. "kołyska") lub podzielony na dwa podnóżek z możliwością indywidualnego ustawienia każdego z nich. W naszej ofercie znajdziesz fotele elektryczne do gabinetu kosmetycznego lub podologicznego znanych i renomowanych firm takich jak: ActiveShop, AZZURRO, Biomak, Mazaro, itp. W sprzedaży posiadamy urządzenia dopasowane do wymagań każdego salonu czy gabinetu. Szeroka gama naszych modeli wyróżnia się dużym wyborem co do ilości siłowników zainstalowanych w fotelu, kolorem i rodzajem tapicerki, wymiarami fotela dostosowanymi do mniejszych i większych pomieszczeń a nawet możliwością podwójnego sterowania fotelem, zarówno z pilota obsługiwanego ręcznie jak i za pomocą pedałów nożnych. 

Zatem jeśli jesteś osobą związaną z branżą kosmetyczną, stomatologiczną, protetyczną lub tatuatorską i interesuje Cię zakup fotela elektrycznego zapraszamy do kontaktu. Oferujemy fachową, profesjonalną, popartą wieloletnim doświadczeniem na rynku pomoc w wyborze odpowiedniego modelu dla Twojej działalności. 

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 65 elementów