Nasze sklepy

Nasze sklepy

www.hipermarketkosmetyczny.pl

» Odkryj nasze sklepy

Hipermarket Kosmetyczny to pierwszy w Polsce market, a nawet hipermarket, oferujący kosmetyki, urządzenia kosmetyczne, wyposażenie salonów fryzjerskich oraz Spa.

Jako zrzeszenie importerów i producentów posiadamy największy wybór w Polsce, a nawet w Europie. Dzięki połączeniu wielu liderów w poszczególnych segmentach branży kosmetyczno-fryzjerskiej produkujących kosmetyki, urządzenia kosmetyczne oraz wytwórców materiałów jednorazowych i akcesoriów. Gwarantujemy niskie ceny przy najwyższym poziomie obsługi. Tylko u nas znajdziesz tak duży wybór produktów dostępnych od ręki , szybką realizację zamówień /24-48 godzin/ oraz przemiłą i sympatyczną  obsługę. 

Nasi partnerzy posiadają serwis na miejscu. Są to doświadczeni i wykształceni serwisanci , którzy w razie konieczności rozwiążą twoje problemy od ręki. U nich uzyskasz fachową pomoc dotyczącą wszystkich urządzeń kosmetycznych dostępnych na Polskim rynku

Na platformie Hipermarket Kosmetyczny znajdują się wszelkiego rodzaju oraz koloru:

- fotele i taborety kosmetyczne

- fotele i taborety fryzjerskie

- stoliki i biurka kosmetyczne

- urządzenia kosmetyczne

- myjnie, konsole fryzjerskie

- lasery diodowe, IPL, E-light

- urządzenia fryzjerskie

- autoklawy  

- podgrzewacze, sterylizatory i myjki ultradźwiękowe  

- kosmetyki profesjonalne renomowanych firm

- akcesoria kosmetyczne i jednorazowe

- solaria stojące i leżące

Jako prężnie rozwijająca się platforma sprzedaży kosmetyki profesjonalnej niemal codziennie zwiększamy liczbę oferowanych produktów  :)  znacznie przewyższając oferty tradycyjnych hurtowni kosmetycznych. 

Pamiętaj dla nas liczy się każdy klient! Nie dzielimy naszych odbiorców na lepszych i gorszych. Niezależnie, czy kupisz 1000 czy jeden produkt nasze podejście jest zawsze indywidualne i możesz liczyć na nasze profesjonalne wsparcie.

Bez obaw możemy powiedzieć, że współpraca z nami być może będzie najlepszą decyzją jaką podjąłeś w branży kosmetyczno-fryzjerskiej