Katalog

Włączone filtry:

  Nasze sklepy

  Nasze sklepy

  www.hipermarketkosmetyczny.pl

  » Odkryj nasze sklepy

  Autoklawy kosmetyczne i medyczne  Jest 34 produktów.

  Proponowane przez nas w tej kategorii produkty przeznaczone są do skutecznej sterylizacji narzędzi kosmetycznych stomatologicznych  oraz medycznych. Autoklawy kosmetyczne i medyczne to urządzenia wykorzystujące wysokie ciśnienie oraz parę wodną do zabijania znajdujących się na różnego rodzaju narzędziach oraz akcesoriach bakterii, wirusów i innych drobnoustrojów powodujących zakażenie oraz w konsekwencji rozwój chorób.

  Podstawą bezpieczeństwa usługi jest autoklaw klasy B. 

  Funkcjonalne autoklawy stanowią niezbędne wyposażenie m.in. gabinetu stomatologicznego, salonu kosmetycznego czy podologicznego oraz studia tatuaży. Zapewniają również właściwą sterylizację narzędzi chirurgicznych używanych w trakcie przeprowadzania operacji w placówkach medycznych. Stosowane mogą być również w zakładach przemysłowych czy laboratoriach badawczych oraz analitycznych. W naszym sklepie internetowym dostępne są różne modele urządzeń zróżnicowane pod względem rozmiarów oraz parametrów technicznych, co zapewnia szeroki wybór z możliwością dopasowania produktu do indywidualnych potrzeb.

  Nasza oferta obejmuje autoklawy o różnej pojemność od kultowego modelu 8 litrow który znalazł szczególne zastosowanie w branży Beauty. Poprzez autoklawy 12l, 18l aż do 22 litrowego najczęściej wybieranego przez stomatologów,  laryngologow oraz ginekologów. Warto nadmienić ze małe autoklawy o pojemności komory do 10 litrów nie podlegają pod nadzór UDT Urząd Dozoru Technicznego. Pojemności które wymagają takiego nadzoru otrzymują pełną niezbędną dokumentację w tym Paszport Techniczny Autoklawu z wbitym dopuszczeniem do eksploatacji przez uprawniona osobę. Rejestracja urządzenia będzie więc czystą formalnością. 

  Nasze Sterylizatory posiadają wbudowana drukarkę termiczna która w szybki sposób rejestruje proces wykonania Dekontaminacji w formie wydruku. Niektóre modele posiadaj również dodatkowy port USB który pozwala na zapis danych w formie pliku jako kopia.

  Warto zaznaczyć iż szeroki wybór zarówno pod względem wielkości komory załadunkowej Sterylizatorów parowych jaki również marek ktore znajdują się w naszej ofercie daje Państwu możliwość dobrania urządzenie zgodnie z oczekiwaniami. W naszej ofercie znajdują się autoklawy takich marek jak Is Yeson, Lafomed, Woson, Sun, Paroxmed.

  Jeśli jesteś podologiem, kosmetologiem, stomatologiem nie wiesz jaki autoklaw wybrać co należy uwzględnić przed dokonaniem zakupu zapraszamy do kontaktu z Infolinia Sterylna Polska. Oferujemy bezpłatna rzeczową pomoc przy doborze urządzenia do wykonania profesjonalnej sterylizacji w Twoim gabinecie.

  na stronę
  Pokazuje 1 - 24 z 34 elementów