Nasze sklepy

Nasze sklepy

www.hipermarketkosmetyczny.pl

» Odkryj nasze sklepy

Promocja ! AIR Clean TUNELOWY STERYLIZATOR POWIETRZA niszczy wirusy Zobacz większe

AIR Clean TUNELOWY STERYLIZATOR POWIETRZA niszczy wirusy, lampa bakteriobójcza przepływowa

lampa bakteriobójcza przepływowa

Więcej szczegółów

Air Clean

Nowość !

1 079,10 zł brutto

1 199,00 zł brutto

-10%

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Dodaj do listy życzeń

Dostępne od ręki dostawa w ciągu 24h kolory: Bialy lub Czarny Standardowo wysyłamy biały w przypadku czarnego poinformuj Nas tel. 500171777

Promieniowanie ultrafioletowe od lat wykorzystywane jest z powodzeniem do odkażania powierzchni, narzędzi oraz pomieszczeń w tym: blokach operacyjnych, w gabinetach zabiegowych, opatrunkowych, salach chorych, przychodniach, laboratoriach

W odpowiedzi na potrzebę ochrony pomieszczeń publicznego użytku, biur, sklepów, aptek czy salonów usługowych prezentujemy AIR Clean, skutecznie usuwa wirusy i bakterie w twoim otoczeniu. Skuteczność działania lamp bakteriobójczych potwierdzona badaniami wszelkie wymagane certyfikaty.

Wydajność - 161 m3/h ochrona dla pomieszczenia:

powierzchnia 64 m2 - przy wysokości pomieszczenia  2,5m

powierzchnia 53 m2 - przy wysokości pomieszczenia 3m

Kilkukrotna sterylizacja powietrza w ciągu doby

Możliwość regulacji przepływu powietrza dla mniejszych pomieszczeń

Cicha praca

Zapamiętaj! AIR Clean nie jest oczyszczaczem powietrza z pyłów, kurzu takie oczyszczacze są dostępne w Marketach, usuwają jedynie pyły i zanieczyszczenia powietrza. AIR Clena dezynfekuje powietrze skutecznie usuwając/zabijając wszelkie drobnoustroje chorobotwórcze.

AIR Clean - TUNELOWY STERYLIZATOR POWIETRZA

..

Wyeliminuj zagrożenie z otoczenia usuwaj Wirusy, Bakterie, Grzyby

Tunelowy sterylizator powietrza AIR CLEA

Konstrukcja Tunelowego sterylizatora powietrza AIR Clean wyróżnia się precyzyjnie przeliczoną średnicą kanałów oraz odpowiednio dobranym przepływem powietrza dostosowanym do mocy promienników UV-C, dzięki czemu skutecznie zabija chorobotwórcze drobnoustroje.

Urządzenie zaprojektowane przez polskich inżynierów, wykorzystuje energooszczędne lampy emitujące promieniowanie UV-C wyzwalające reakcje fotochemiczne. Promieniowanie UV-C prowadzi do skutecznej likwidacji mikroorganizmów – bakterii, wirusów, drożdży i pleśni. Za skutecznością sterylizatora AIR Clean przemawiają lata doświadczeń i liczne opracowania naukowe.

Lampy zastosowane w Sterylizatorze powietrza AIR Clean pozbawione są pasma od 100 do 230 nm, dzięki temu nie emitują ozonu. Co umożliwia przebywanie w pomieszczeniu w trakcie sterylizacji.

Urządzenie wyposażone jest w samoodkażający się filtr węglowy, który oczyszcza powietrze z lotnych związków organicznych oraz odorów. Promieniowanie ultrafioletowe od lat wykorzystywane jest z powodzeniem do odkażania powierzchni, narzędzi i pomieszczeń. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej długości fali możliwe jest sterylizowanie powietrza na bieżąco bez konieczności opuszczania pomieszczenia. W naturalnych warunkach promieniowanie UV-C nie dociera do Ziemi, gdyż pochłaniane jest przez atmosferę. Uzyskuje się je dzięki zastosowaniu specjalnych lamp emitujących odpowiednią długość wiązki. Badania potwierdzają nawet 99% redukcję drobnoustrojów przy zastosowaniu  tego typu urządzeń.

 • Urządzenie stanowi doskonałą alternatywę i uzupełnienie do trudnych do zdobycia środków do dezynfekcji.
 • Podczas pracy AIR Clean możesz swobodnie poruszać się po pomieszczeniu – bez konieczności wychodzenia.
 • Zastosowanie lamp UV-C 253,7nm nie emituje ozonu
 • AIR Clean jest jedynym sterylizatorem UV pozwalającym na przebywanie w pomieszczeniu podczas jego pracy!

ZASTOSOWANIE

 • profilaktyka zdrowotna
 • zmniejszenie ryzyka w miejscach użyteczności publicznej
 • ochrona domu i rodziny
 • wszelkie pomieszczenia zamknięte
 • salony kosmetyczne

ZALETY

 • skutecznie niszczy bakterie oraz wirusy
 • posiada zgrabną, mobilna konstrukcje
 • jest energooszczędny
 • posiada filtr węglowy
 • zwiększa poczucie bezpieczeństwa
 • wyposażony w renomowanej marki promienniki UV-C
 • certyfikat CE

Jako jedyni w Polsce udzielamy gwarancji "Zero Stresu"

Przy zakupie AIR Clean objęci są Państwo 24 miesięczną gwarancją w opcji zero stresu co to oznacza w praktyce: Choć to rzadkość! w przypadku usterki Państwa rola sprowadza się jedynie do poinformowania nas o tym zdarzeniu nie muszą Państwo dostarczać urządzenia do serwisu jak to jest u innych sprzedających. U nas nic Państwo nie dowożą nie wysyłają to my docieramy do Państwa w celu rozwiązania problemu a Państwo unikają stresu.

Moc urządzenia - 64 W Moc promiennika UV-C - 2x15,9 W. Promienniki PHILIPS TUV 15W/G15 T8 Żywotność promiennika - 9000h (1000 włączeń) Promieniowanie - 253,7 nm długości fali UV-C Filtr węglowy o powierzchni 169 cm2 Zasilanie - 230 VMax. Wydajność - 161 (+/-10%) m3/h Poziom hałasu - 44 dBATyp - przepływowy Zabezpieczenie przeciw otwarciu i wydostaniu się promieniowania UV-C Dodatkowe wyposażenie samoodkażający się filtr węglowy Produkt Polski

Zapamiętaj! AIR Clean nie jest oczyszczaczem powietrza z pyłów, kurzu takie oczyszczacze są dostępne w Marketach. Usuwają jedynie pyły i zanieczyszczenia powietrza AIR Clean dezynfekuje powietrze skutecznie usuwając/zabijając wszelkie drobnoustroje chorobotwórcze. Jest to lampa wiruso i bakteriobójcza przepływowa,

Czas realizacji: wysyłka natychmiast 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

AIR Clean TUNELOWY STERYLIZATOR POWIETRZA niszczy wirusy, lampa bakteriobójcza przepływowa