Nasze sklepy

Nasze sklepy

www.hipermarketkosmetyczny.pl

» Odkryj nasze sklepy

Promocja ! Laser diodowy LUMEDIN DX2 niemiecka optyka Zobacz większe

Laser diodowy LUMEDIN DX2 niemiecka optyka NAGRDA NA TARGACH LNE

Lumedin jest medycznym laserem diodowym

Więcej szczegółów

abalum

Nowość !

41 850,00 zł brutto

46 500,00 zł brutto

-10%

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Dodaj do listy życzeń

Drodzy Klienci zanim zapoznacie się z opisem pragniemy się pochwalić iż LUMEDIN zdobył nagrodę na
34. Targach LNE w Krakowie jako produkt Innowacja w kategorii urządzenia.
LUMEDIN NAGRODA LNE
Dlaczego Lumedin?
Lumedin łamie stereotyp dotychczasowego postrzegania Laserów! to pierwsze urządzenie które powoduje iż zabiegi są komfortowe, bezbolesne a przy tym skuteczne. Do tej pory praca z laserami kojarzyła się odczuciem dyskomfortu w trakcie zabiegu jak i po nim, a odczucie bolesności towarzyszące zabiegom często powodowało iż klientki kończyły przygodę z epilacją już po pierwszej wizycie :(
Lumedin  pomimo zachowania najwyższych dopuszczalnych parametrów pracy nie wywołuje bólu, podrażnień, spieczeń skóry! jego unikalna technologia 3 systemów chłodzenia powoduje iż każdy zabieg jest komfortowy i skuteczny.
Dowodem tego jest unikatowa nagroda LNE która jest przyznawana dla najlepszego urządzenia spośród wszystkich prezentowanych na Targach.
Teraz Twój salon może się wyróżniać z pośród setek innych oferujących zabiegi epilacji, a LUMEDIN będzie Twoją wizytówką i gwarancją sukcesu.
Drodzy Klienci, pamiętajcie zabiegi na tradycyjnych urządzeniach to już przeszłość, ból, zniszczenie struktury skór, rekonwalescencja po zabiegowa to zbyt wysoka cena..... cena którą Twoi klienci dzięki Lumedin nie będą musieli ponosić :)   .
Dlaczego Warto kupić u Nas?
- Dostawa do gabinetu bezpośrednio przez naszego pracownika, zakończona pełnym szkoleniem z obsługi /certyfikat ukończenia/.
- Szokująco niska cena!! do końca 2017 roku.
- Urządzenie objęte jest gwarancją "ZERO STRESU" Przy zakupie Lumedin objęci są Państwo gwarancją w opcji zero stresu co to oznacza w praktyce: Choć to rzadkość! w przypadku usterki Państwa rola sprowadza się jedynie do poinformowania nas o tym zdarzeniu nie muszą Państwo dostarczać urządzenia do serwisu jak to jest u innych sprzedających. U nas nic Państwo nie dowożą nie wysyłają to my docieramy do Państwa w celu rozwiązania problemu a Państwo unikają stresu.
Najnowocześniejszy laser medyczny, wybitna technologia i skuteczność.

Lumedin jest medycznym laserem diodowym służącym do epilacji. Urządzenie emituje wiązkę światła o długości fali 808nm zapewniając zwiększoną skuteczność, lepszą penetrację i w rezultacie skuteczniejszy zabieg.

Lumedin charakteryzuje się długością fali o dużym powinowactwie do melaniny – barwnika włosa. Światło zostaje zaabsorbowane przez barwnik, dzięki czemu uzyskujemy efekt fototermolizy mieszka włosowego (termicznego zniszczenia).

Indywidualne dostosowanie parametrów

Dzięki zaprogramowanym parametrom, epilacja Lumedin ma zastosowanie dla zróżnicowanych fototypów skóry (I-IV wg klasyfikacji Fitzpatricka) i kolorów włosów bez ryzyka poparzenia. Dodatkowym atutem jest podział programów zabiegowych wg płci i okolic zabiegowych: twarz, ramiona, pacha, bikini, plecy, nogi. Gotowe programy ułatwiają odpowiedni dobór parametrów i uzyskanie wysokiej efektywności zabiegu, lecz istnieje także możliwość dostosowania parametrów nawet w trakcie zabiegu.

Komfort Pacjenta

Laser Lumedin zapewnia wysoki komfort zabiegu dzięki wykorzystaniu technologii potrójnego systemu chłodzenia: wodą,powietrzem i zastosowaniem przewodnika w postaci szkła szafirowego. Głowica w chłodzeniu kontaktowym schładza skórę do temperatury 0, czyniąc zabieg mało odczuwalnym.

Wielkość plamki: Laser posiada uniwersalną głowicę zabiegową o rozmiarach 12mmx20mm, która gwarantuje szybsze wykonanie epilacji także na większych powierzchniach.

Łatwość obsługi

Opracowując Lumedin zadbaliśmy nie tylko o komfort pacjenta, ale także o wygodę osoby wykonującej zabieg. Urządzenie posiada intuicyjny interfejs, a programowanie odbywa się poprzez ekran dotykowy, który na bieżąco wyświetla ustawienia. Po wybraniu typu skóry i obszaru zabiegowego, laser automatycznie dopasowuje parametry zabiegu. Na ekranie można także dokonywać modyfikacji  w zakresie:

Gęstości energii  10-150J / cm2 - co daje użytkownikowi dużą elastyczność w doborze parametrów i możliwość personifikacji ustawień dla poszczególnych pacjentów. Zapewnia to  większą efektywność pojedynczego zabiegu.

Częstotliwości  1-10Hz - w zależności od umiejętności operatora i  obszarów zabiegowych, co wpływa na znaczne zwiększenie szybkości epilacji

Czasu trwania impulsu   1-400ms – zapewnia odpowiednie parametry dla epilacji włosów również jasnych, dla których zaleca się stosowanie jak najkrótszych impulsów  

Komfort Użytkownika

Doskonały system chłodzenia  umożliwia długotrwałą pracę lasera bez zbędnych przerw, dzięki czemu oszczędzasz czas. Elastyczny kabel podnosi komfort pracy i ułatwia wykonywanie zabiegów. Dodatkowym atutem jest łatwość przemieszczania urządzenia.     

Lumedin – ekonomiczny i łatwy w eksploatacji

Żywotność głowicy wynosi 10.000.000 gwarantuje nieprzerwane, kilkuletnie użytkowanie, większą liczbę przeprowadzonych zabiegów, co znacząco obniża koszty użytkowania lasera i zwiększa przychody gabinetu. Urządzenie wyposażone jest w duży pojemnik na wodę, dzięki czemu nie ma konieczności częstej wymiany wody. Lumedin nie wymaga stosowania specjalnych płynów chłodzących, dzięki czemu zaoszczędzamy dodatkowe pieniądze. 

Technologia

Mikrokomputer kontroluje działanie aparatu, w tym funkcjonowanie silnika, głowicy i ekranu dotykowego. Laser diodowy jest wyposażony w inteligentny mikrokomputer zapewniający stabilizację parametrów, co jest niezwykle istotne w uzyskaniu dobrych efektów. Do produkcji lasera wykorzystano niemiecką optykę wysokiej  jakości. Aparat posiada certyfikat medyczny.

Lumedin podsumowanie:

1.Cetyfikat medyczny, zatwierdzone prze RoHS
2.Technologia zabiegów 'In-Motion'
3. Duża powierzchnia zabiegowa – plamka o rozmiarach 12mm*20mm
4. Gęstość energii 10-150j/cm2
5. Regulacja szybkości pracy  1-10Hz
6. Zabiegi dla wszystkich typów skóry według klasyfikacji  Fitzpatricka I-VI
7. Specjalny przewodnik – szkło szafirowe zapewnia doskonałe efekty chłodzenia
8. Optyka niemiecka marki Dilas
9. Mikrokomputer kontrolujący pracę lasera
10. Ekran dotykowy 10.4’’
11. Przyjazny interfejs użytkownika
12. Duże miedziane wentylatory
13. Pojemny, 8 litrowy zbiornik na wodę
14. Niski koszt zabiegu

Lumedin – efektywny, rentowny, niezawodny

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Laser diodowy LUMEDIN DX2 niemiecka optyka NAGRDA NA TARGACH LNE