Nasze sklepy

Nasze sklepy

www.hipermarketkosmetyczny.pl

» Odkryj nasze sklepy

Promocja ! FREZARKA Z POCHŁANIACZEM SYIS PODO LINE Zobacz większe

FREZARKA Z POCHŁANIACZEM EXO PODO LINE II

EXO Podo Line II z pochłaniaczem

Więcej szczegółów

108398

Nowość !

4 769,98 zł brutto

5 299,98 zł brutto

-10%

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Dodaj do listy życzeń

Najnowsza wersja frezarki EXO Podo Line to najnowsza wersja frezarki która powstała na bazie kulowego modelu SYIS. Nowa wersja została zmodyfikowana a ulepszeniu poddano wiele podzespołów czyniąc ją cichszą, bardziej trwałą. Nowa konstrukcja to gwarancja precyzyjnej pracy frezów z wykluczeniem drżeń. Podwójne łożyskowanie sprawia iż praca frezarką to czysta przyjemność...
Frezarka EXO PODO LINE 2 została zaprojektowana i zbudowana zgodnie z Dyrektywą 93/42/EWG dotyczącą sprzętu medycznego, a dokonane w niej modyfikacje gwarantują jakość i bezpieczeństwo.
Urządzenie jest przeznaczone do leczenia dolegliwości stóp oraz profesjonalnych zabiegów pedicure i może być obsługiwane wyłącznie przez wykwalifikowanego podologa lub pedicurzystkę. Frezarka (mikrosilnik) charakteryzuje się płynną regulacją obrotów do 30.000 na minutę, z możliwością zmiany kierunku prawo – lewo, oraz pochłaniaczem pyłu. Nieodzowną zaletą urządzenia jest elektroniczny wyświetlacz pozwalający kontrolować intensywność zabiegu oraz niezwykła moc turbiny ssącej 300 W.
Frezarka posiada licznik napełnienia filtra.
Frezarka dostępna jest w kolorze białym.
.
Frezarka EXO Podo Line wyposażona jest w praktyczny przełącznik START/STOP który daje kontrolę nad praca frezarki bez konieczności sięgania do bazy urządzenia.
 
Cały pył, który pozyskiwany jest podczas pracy zasysany jest do turbiny ssącej czyli pochłaniacza. Dzięki temu osoba, która wykonuje wiele zabiegów dziennie nie wdycha całego ścieranego materiału. Chroni przez to przede wszystkim swoje płuca. Praca frezarką z pochłaniaczem ma jeszcze jedną zaletę, mianowicie pył nie krąży po pokoju, w którym wykonywany jest zabieg. Dzięki temu nie osadza się na meblach i przedmiotach, oraz nie rozmnażają się tam bakterie i wirusy zasiedlające naskórek oraz paznokcie. Podsumowując pochłaniacz nie jest wykorzystywany tylko ze względów estetycznych ale również higienicznych, oraz zdrowotnych. Wybierając frezarkę przeznaczoną do zabiegów pedicure warto wybrać tę która posiada pochłaniacz.
Dodatkowo w sprzedaży filtry wymienne

W skład zestawu wchodzą:
-  urządzenie sterujące  
-  głowica z mikrosilnikiem 30.000 obrotów/min
-  uchwyt do głowicy
- gwarancja

 
Dane techniczne:
Napięcie: 230 V/50 Hz
Turbina ssąca: 300 W
Mikrosilnik: 50W 5,86 Nm  / 30.000 obrotów/min
Wymiary opakowania
Waga: 4,0 kg (zestaw)
Bezpiecznik: T3.15 A
Klasa izolacji: 2, typ B
Natężenei hałasu  68-78 dB

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

FREZARKA Z POCHŁANIACZEM EXO PODO LINE II