Nasze sklepy

Nasze sklepy

www.hipermarketkosmetyczny.pl

» Odkryj nasze sklepy

Promocja ! Tower kombajn wielofunkcyjny OXYBRAZJA, RF, MEZOTERAPIA, Zobacz większe

Tower kombajn wielofunkcyjny OXYBRAZJA, RF, MEZOTERAPIA,

heb4

Nowość !

7 830,00 zł brutto

8 700,00 zł brutto

-10%

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Dodaj do listy życzeń

MULTI - ZADANIOWY KOMBAJN to nowoczesny i jedyny na rynku kosmetycznym kombajn z możliwością indywidualnego doboru funkcji aparatu. Przy komponowaniu multizadaniowego kombajnu dobiera się dowolną ilość funkcji, obudowę - dużą lub małą, oraz wyświetlacz

SZCZEGÓŁY:

Sterowanie manualne i dotykowe ekran graficzny
 
Oxybrazja -
OXYBRAZJA, nazywana inaczej mikrodermabrazją wodno-tlenową, to rodzaj peelingu mechanicznego gdzie czynnikiem złuszczającym naskórek jest strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej aplikowanych pod ciśnieniem sprężonego powietrza za pomocą specjalnie skonstruowanego aplikatora. Zabieg ten jest skuteczną a zarazem w pełni bezpieczną metodą złuszczania naskórka umożliwiającą przeprowadzenie go u osób o cerze naczynkowej, delikatnej i wrażliwej. Podstawowym działaniem oxybrazji jest złuszczanie powierzchownych warstw naskórka, przez co pobudzany jest proces naskórkowania, czyli gojenie się naskórka.
 
Fale radiowe - BIPOLARNE!!!! 3głowice moc do 120 Watt
RF to urządzenie emitujące falę elektromagnetyczną o częstotliwości radiowej, której działaniem biologicznym jest wytworzenie diatermi w obrębie skóry właściwej. W wyniku działania ciepła fibroblasty zostają pobudzone do produkcji kolagenu, a obecne włókna kolagenowe ulegają regeneracji, dając efekt liftu skóry.    
 
Mezoterapia bezigłowa - głowice pozwalają na wtłoczenie preparatów każdego producenta
Zabieg polegający na wprowadzaniu substancji aktywnych do skóry w wyniku zjawiska elektroporacji. Mechanizm ten wykorzystuje TRANSDERMALNY SYSTEM TERAPEUTYCZNY TTS polegający na wprowadzaniu określonej substancji leczniczej do organizmu przez warstwę naskórka i skóry właściwej z wykorzystaniem optymalnego połączenia sonoterapii (sonoforeza) z impulsami prądowymi (jonoforeza). Mezoterapia bezigłowa HEBE stanowi doskonałą alternatywę dla mezoterapii igłowej.
 
.
Sonoforeza
zabieg opierający na wprowadzeniu preparatu z czynną substancją rewitalizująco-relaksującą, w zależności od potrzeb skóry, dzięki ultradźwięków; ciepło emitowane poprzez fale ultradźwiękowe przenika w głąb tkanek i docierając do wnętrza skóry powodując skutek odprężenia i równocześnie dostarczając im substancji odżywczych, sprzyja również uszczelnieniu się naczyń krwionośnych, redukowaniu szpecących przebarwień, lecz i przez stymulację produkcji kolagenu i elastyny wygładza cerę, ma także właściwości dotleniające; tak przeprowadzony masaż ma więc służyć zachowaniu albo/i przywróceniu młodości skórze przedwcześnie zestarzałej.

Galwan dwubiegunowy
Zabieg elektroleczniczy oparty na działaniu stałego prądu generowanego przez dwie elektrody. Działanie prądem powoduje zwiększenie przepuszczalności błon w tkankach, które dzięki temu są bardziej odżywione. Poprawia się także ich metabolizm. Kluczową rolę w zabiegu galwanizacji odgrywają płyny tkankowe, w których zachodzi ruch jonów ujemnych (kationów) i dodatnich (anionów). Im bardziej uwodniona jest tkanka, tym swobodniejszy przepływ zachodzi w jej obrębie. Przez skórę prąd może swobodnie przepływać dzięki ujściom gruczołów potowych i łojowych.
.
Światło terapia leed
Zaletą zabiegu jest jego nieinwazyjność ( nie naruszamy w żaden sposób ciągłości skóry, więc jest to zabieg bezpieczny)Przede wszystkim nasza skóra jest dobrze odżywiona, wygładzona, sprężysta i jędrna, stany zapalne są zaleczone, a blizny i przebarwienia mniej widoczne. Fototerapia dobrze sprawdza się w przypadku rozstępów czy cellulit – usprawniając mikrokrążenie pomaga pozbyć się zalegających produktów przemiany materii komórek, toksyn i nadmiaru wody. Ponadto wspomaga leczenie schorzeń dermatologicznych wspomnianych powyżej i redukuje stany zapalne. Wpływa dodatnio na wzrost włosów. Fototerapia to również świetny sposób na poprawienie przenikania przez skórę substancji czynnych znajdujących się w maskach czy ampułkach stosowanych podczas zabiegów kosmetycznych. Dobrze sprawdzi się też podczas leczenia blizn, opryszczki, rogowacenia posłonecznego, ran czy rozszerzonych naczynek. Ponadto fototerapia jest stosowana w leczeniu bólu w przypadku reumatoidalnego zapalenia stawów czy reumatyzmu oraz wspomaga wzrost włosów i zapobiega ich wypadaniu.
 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Tower kombajn wielofunkcyjny OXYBRAZJA, RF, MEZOTERAPIA,