Nasze sklepy

Nasze sklepy

www.hipermarketkosmetyczny.pl

» Odkryj nasze sklepy

Promocja ! URZĄDZENIE OCZYSZCZANIE WODOROWE HYDROGEN H2+ 6W1 Zobacz większe

URZĄDZENIE OCZYSZCZANIE WODOROWE HYDROGEN H2+ 6W1

Urządzenie do oczyszczania wodorowego

Więcej szczegółów

125048

Nowość !

Oczekiwanie na dostawe

1 980,00 zł brutto

2 200,00 zł brutto

-10%

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Dodaj do listy życzeń

HYDROGEN PLUS  to innowacyjne urządzenie łączące w jednym sześć elementów, które uzupełniając się dają spektakularny efekt zabiegu.
.

SZKOLENIE OBSŁUGOWO TECHNICZNE ZAKOŃCZONE CERTYFIKATEM W CENIE

MASZ PYTANIA ZADZWOŃ 500171777

 

PEELING WODOROWY - Zastosowanie technologii uwodornienia wody daje możliwości nie tylko oczyszczające, ale także opóźniające procesy starzenia. Dodatkowa cząsteczka wodoru wychwytuje na powierzchni skóry wolne cząsteczki tlenu (wolne rodniki) i łączy się w cząsteczkę wody, nieszkodliwą dla skóry i organizmu. Przeprowadzanie tego zabiegu w serii daje spektakularne efekty odmłodzenia, rozjaśnienia skóry. Dzięki specjalnym końcówkom efekt oczyszczający jest bardzo dokładny, a zabieg można przeprowadzić nawet na delikatnej i wrażliwej skórze. To prawdziwa rewolucja na rynku kosmetycznym.

FALE RADIOWE/RF – głowica emitująca fale radiowe wytwarza w skórze i tkance podskórnej ciepło. Dochodzi do ogrzania kolagenu powodując jego kurczenie i mocne napięcie oraz odnowę struktury, efektem jest poprawa owalu twarzy, redukcja zmarszczek i napięcie skóry. Urządzenie emitujące falę elektromagnetyczną o częstotliwości radiowej, której działaniem biologicznym jest wytworzenie diatermi w obrębie skóry właściwej. W wyniku działania ciepła fibroblasty zostają pobudzone do produkcji kolagenu, a obecne włókna kolagenowe ulegają regeneracji, dając efekt liftu skóry.
.
ULTRADŹWIĘKI/Sonoforeza  – jest to bardzo wydajny sposób wprowadzania w głąb skóry substancji aktywnych zawartych w kosmetykach. Pod wpływem ciepła rozszerzają się naczynia krwionośne, wzrasta zaopatrzenie komórek w krew, tlen oraz składniki odżywcze. Sonoforeza tak nazywa się zabieg kosmetyczny wykorzystujący ultradźwięki. Z tego względu jest on określany mianem „masażu ultradźwiękowego” lub „mikromasażu”. Ultradźwięki (fale dźwiękowe o wysokiej częstotliwości) poprawiają przepuszczalność błon komórkowych. W ten sposób ułatwiają substancjom odżywczym zawartym w preparatach kosmetycznych przeniknięcie w głębokie warstwy skóry. Ultradźwięki korzystnie wpływają też na przepływ limfy i metabolizm komórek.W gabinetach kosmetycznych wiele zabiegów poprzedza właśnie sonoforeza. Należą do nich m.in. peelingi chemiczne i mechaniczne czy peeling kawitacyjny. Dzięki temu skóra zostaje przygotowana do przyjęcia substancji odżywczych.
.
HYDROBRAZJA/Peeling wodny – W przypadku, kiedy nie włączymy opcji uwodornienia wody w urządzeniu, przeprowadzić można peeling za pomocą wody z funkcją zassania. Zalecane jest użycie wody mineralnej. Oczyszczanie jest dokładnym, higienicznym sposobem usuwania martwych komórek naskórka. Jest to najnowsza technologia do złuszczania martwego naskórka za pomocą specjalnie skonstruowanej głowicy. Efektem zabiegu jest gładka, głęboko nawilżona  i  pełna blasku skóra. Podczas hydrobrazji możemy wykorzystać zasobniki A,B,C  podając na głowicę preparaty przeznaczone do hydrabrazji /oznaczone przez producenta jako preparaty do oczyszczania wodorowego/
.
GŁOWICA COLD – ma za zadanie ukoić podrażnioną skórę, zamknąć aquapory po elektroporacji lub składniki aktywne zawarte w kosmetykach
.
OXYGEN SPRAY/OXYBRAZJA – przy użyciu soli fizjologicznej służy do oczyszczania skóry,    natomiast użycie ampułki w zależności od jej składu będzie działało na skórę np. nawilżająco, dotleniająco, regenerująco…
.
PEELING KAWITACYJNY – jest to sposób oczyszczania martwych komórek warstwy rogowej skóry. Kawitacja to zjawisko powstające na powierzchni skóry pod wpływem działania fali ultradźwiękowej i cieczy. W warstwie rogowej powstają pęcherzyki powietrza, które w wyniku zmiennego, wewnątrzcząsteczkowego ciśnienia ulegają minieksplozjom, wytwarzając mikroenergię, która usuwa martwe już korneocyty. Zjawisko to odbywa się w ciągu mikrosekundy. Za pomocą głowic ultradźwiękowych można także wprowadzać preparaty kosmetyczne zwiększające efektywność wykonywanych zabiegów.
.
Dane techniczne:
Moc: 160W
Zasilanie: 230V
Częstotliwość ultradźwięków: 1Mhz
Częstotliwość fali radiowej: 2MHz, bipolar
Siła ssania: 650cmHg
Przepływ wody: 30L
Ciśnienie: 90Kpa
Szerokość 27 cm
Wysokość 27 cm z uchwytem na głowice 41 cm
Długość 40 cm
oczyszczanie wodorowe wymiary.jpg
.
Polecane kosmetyki:
Hydrogen H2 daje możliwość swobody doboru kosmetyków do wykonywania zabiegów w zależności od własnych preferencji. Poniżej kilka kosmetyków dostępnych na naszej stronie:
.
syis-zestaw-rewitalizuj%C4%85cy-do-urz%C
Roztwór mocno nawilżający
- oczyszczanie wodorowe
- peeling kawitacyjny
- infuzja tlenowa
- oxybrazja
.
Profesjonalny roztwory przeznaczony do zabiegów kosmetologicznych do każdego rodzaju skóry, szczególnie skóra słucha

Linia przeznaczona jest do zabiegów kosmetologicznych:  oczyszczania wodorowego, infuzji tlenowej, oxybrazji oraz do aplikacji pomiędzy zabiegami. Produkty bogate są w substancje aktywne, jakimi są m.in.: woda oczarowa, betaina, alantoina, kwas mlekowy, ekstrakt z truskawki, jeżyny i maliny. Roztwory silnie nawilżają, regenerują oraz łagodzą podrażnienia.

Przeznaczenie: każdy rodzaj skóry, szczególnie sucha odwodniona
Składniki aktywne: hialuronian sodu, woda oczarowa, ekstrakty z truskawki, jeżyny i maliny

Efekty: Efekty: intensywnie nawilża, wygładza powierzchnię skóry, łagodzi podrażnienia, intensywnie regeneruje, ujędrnia, przywraca skórze komfort i ukojenie.
syis-zestaw-rewitalizuj%C4%85cy-do-urz%C
Roztwór mocno złuszczający
- samodzielna aplikacja
- oczyszczanie wodorowe
.
Profesjonalny roztwory przeznaczony do zabiegów kosmetologicznych do każdego rodzaju skóry, szczególnie skóra tłusta i mieszana.

Linia przeznaczona jest do zabiegów kosmetologicznych:  oczyszczania wodorowego, infuzji tlenowej, oxybrazji oraz do aplikacji pomiędzy zabiegami. Produkty bogate są w substancje aktywne, jakimi są m.in.: woda oczarowa, betaina, alantoina, kwas mlekowy, ekstrakt z truskawki, jeżyny i maliny. Roztwory silnie nawilżają, regenerują oraz łagodzą podrażnienia

Przeznaczenie: każdy rodzaj skóry, szczególnie skóra tłusta i mieszana

Składniki aktywne: kwas mlekowy, woda oczarowa, betaina, ekstrakty z truskawki, jeżyny i maliny

Efekty: usuwa martwe komórki naskórka, intensywnie wygładza powierzchnię skóry, regeneruje, wspomaga redukcję zmian trądzikowych.

Kliknij i kup

.

syis-zestaw-rewitalizuj%C4%85cy-do-urz%C

Roztwór mocno regenerujący
- samodzielna aplikacja
- oczyszczanie wodorowe
- peeling kawitacyjny
- infuzja tlenowa
- oxybrazja

Profesjonalny roztwory przeznaczony do zabiegów kosmetologicznych o działaniu Anti-aging Linia przeznaczona jest do zabiegów kosmetologicznych:  oczyszczania wodorowego, infuzji tlenowej, oxybrazji oraz do aplikacji pomiędzy zabiegami. Produkty bogate są w substancje aktywne, jakimi są m.in.: woda oczarowa, betaina, alantoina, kwas mlekowy, ekstrakt z truskawki, jeżyny i maliny. Roztwory z linii HYDRA Technology silnie nawilżają, regenerują oraz łagodzą podrażnienia.

Przeznaczenie: każdy rodzaj skóry, zwłaszcza wymagającej regeneracji
Składniki aktywne: woda oczarowa, betaina, alantoina, ekstrakty z truskawki, jeżyny i maliny
Efekty: wygładza powierzchnię skóry, nawilża, łagodzi, intensywnie regeneruje, ujędrnia
.

Kliknij i kupsyis-zestaw-rewitalizuj%C4%85cy-do-urz%C

Zestaw kosmetyków do drugiego etapu - rewitalizacji stosowany w urządzeniach do oczyszczania wodorowego.
Połączenie kosmetyków daje efekt nawilżenia i rewitalizacji.
Preparaty należy pozostawić na skórze na przynajmniej 3-5minut w zależności od rodzaju skóry, następnie wmasować pozostałości w skórę
(parametry na urządzeniu : minimum ssanie, maksimum wyrzut preparatu).
Jest to połączenie preparatów o najwyższym stopniu działania, wspomagające oczyszczanie wodorowe.
Zastosowanie wieloetapowego oczyszczania i nawilżania skóry pozwala osiągnąć rewelacyjne efekty na dłuższy czas.
Odświeża, rewitalizuje, usuwa nadmiar sebum, wzmacnia barierę hyydrolipidową skóry, nawilża.
Kombinacja preparatów jest polecana na 1-2 zabiegi.

Mieszanką preparatów poleca się napełnić pojemnik B:
tonik + ampułki + woda destylowana
100ml toniku SYIS (112969) połączyć z 5 ampułkami witaminowy koktajl (110965) i 50 ml wody destylowanej

Kliknij i kup

.

syis-zestaw-liftinguj%C4%85cy-do-urz%C4%

Zestaw kosmetyków do drugiego etapu - liftingu stosowany w urządzeniach do oczyszczania wodorowego.Połączenie kosmetyków daje efekt odżywienia i napięcia skóry.
Preparaty należy pozostawić na skórze na przynajmniej 3-5minut w zależności od rodzaju skóry, następnie wmasować pozostałości w skórę
(parametry na urządzeniu : minimum ssanie, maksimum wyrzut preparatu).
Jest to połączenie preparatów o najwyższym stopniu działania, wspomagające oczyszczanie wodorowe.
Zastosowanie wieloetapowego oczyszczania i nawilżania skóry pozwala osiągnąć rewelacyjne efekty na dłuższy czas.
Odświeża, rewitalizuje, napina, poprawia owal twarzy, usuwa drobne zmarszczki, wzmacnia barierę hyydrolipidową skóry, daje głębokie odżywienie.
Kombinacja preparatów jest polecana na 1-2 zabiegi.

Mieszanką preparatów poleca się napełnić pojemnik B:
tonik + ampułki + woda destylowana
100ml toniku SYIS (112969) połączyć z 3 ampułkami tripeptyd viper (109464), 2 ampułkami collagen pure (101842) i 50 ml wody destylowanej

Kliknij i kup

.

syis-zestaw-liftinguj%C4%85cy-do-urz%C4%

Zestaw kosmetyków do drugiego etapu - nawilżania stosowany w urządzeniach do oczyszczania wodorowego.
Połączenie kosmetyków daje efekt nawilżenia i regeneracji skóry.
Preparaty należy pozostawić na skórze na przynajmniej 3-5minut w zależności od rodzaju skóry, następnie wmasować pozostałości w skórę
(parametry na urządzeniu : minimum ssanie, maksimum wyrzut preparatu).
Jest to połączenie preparatów o najwyższym stopniu działania, wspomagające oczyszczanie wodorowe.
Zastosowanie wieloetapowego oczyszczania i nawilżania skóry pozwala osiągnąć rewelacyjne efekty na dłuższy czas.
Odświeża, rewitalizuje, usuwa nadmiar sebum, wzmacnia barierę hyydrolipidową skóry, daje głębokie nawilżenie.
Kombinacja preparatów jest polecana na 1-2 zabiegi.

Mieszanką preparatów poleca się napełnić pojemnik B:
tonik + ampułki + woda destylowana
100ml toniku SYIS (112969) połączyć z 3 ampułkami nawilżająco - odżywczymi (101844) i ampułką hialuronowym 15 ml (104706) i 50 ml wody destylowanej

Kliknij i kup

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

URZĄDZENIE OCZYSZCZANIE WODOROWE HYDROGEN H2+ 6W1

1 produktów w tej samej kategori