Nasze sklepy

Nasze sklepy

www.hipermarketkosmetyczny.pl

» Odkryj nasze sklepy

Promocja ! NSK Frezarka z pochłaniaczem Podiavac PDV30 Zobacz większe

NSK Frezarka z pochłaniaczem Podiavac PDV30

Profesjonalne urządzenie pedicure - Niemieckie

Więcej szczegółów

Nowość !

Ostatnie egzemplarze!

7 461,00 zł brutto

8 290,00 zł brutto

-10%

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Dodaj do listy życzeń

PODIAVAC FREZARKA Z POCHŁANIACZEM

Profesjonalne urządzenie z pochłaniaczem do wykonywania manicure i pedicure Niemieckiej firmy. Firma ta dba o jakość i doskonałość swoich produktów. Frezarka ułatwia pracę podologa oraz kosmetyczki. Prosta w obsłudze, funkcjonalna. Unikalny design i niemiecka precyzja daje doskonały efekt w postaci tej frezarki. Wyposażona w kontrolę rotacji dla prawo i lewo ręcznych, ergonomicznie ukształtowaną rączkę. Niski poziom wibracji i precyzyjny mikro silnik w rączce ułatwia wygodną obsługę. Wygodna, posiada regulację prędkości za pomocą klawiatury. Cyfrowy wyświetlacz pokazujący moc ssania i prędkości. Posiada pochłaniacz pyłu z wymiennymi filtrami oraz kontrolę mocy ssania. Pochłaniacz zasysa pył, dlatego też osoba, która wykonuje zabieg nie wdycha niepotrzebnie ścieranego naskórka. Istnieje możliwość dodatkowo podłączyć pedał nożny. Dzięki automatycznemu i samozaciskowemu uchwytowi w rączce istnieje możliwość łatwego wyjmowania i wkładania frezów.  Pochłaniacz zapewnia komfort pracy. Bezszczotkowy szybki silnik i zintegrowany układ ssący doskonale zapewnia bezpieczne i higieniczne warunki pracy. Frezarka Podiavac jest tak skonstruowana aby mogła pracować z niezawodną technologią przez wiele godzin. Spełnia normy jakości.

Zastosowanie:

do pedicure i manicure

Elementy składowe:

baza, rękojeść, wąż do pochłaniacza, dodatkowo istnieje możliwość podłączenia pedału ( jako opcja dodatkowa),instrukcja, gwarancja

Sposób użycia:

Do rękojeści frezarki nakładamy odpowiednią końcówkę w zależności od zabiegu. Włączamy urządzenie, ustawiamy prędkość i przystępujemy do zabiegu.

Parametry techniczne:

Prędkość od 5000 do 30.000 obrotów na minutę

Poziom hałasu:35-59dB

Wymiary:11,5x28,5x24 cm

Waga urządzenia:3,4 kg

Waga rączki: 150g

Pobór mocy: 90W /moc robocza 110W/

Moc zasysania 200l/min  /odpowiada 350W/

.

Zastosowanie

FREZARKA Z POCHŁANIACZEM PODIAVAC PDV 30 - Najbardziej profesjonalne urządzenie na rynku do wykonywania zabiegów pedicure i manicure.
Prawidłowo wykonany zabieg manicure i pedicure to doskonała wizytówka dobrze funkcjonującego gabinetu podologicznego czy kosmetycznego. Precyzja, bezpieczeństwo i skuteczność zabiegów zapewnia regularne wizyty klientek w wyspecjalizowanych gabinetach. Natomiast jakość stosowanych urządzeń wpływa bezpośrednio na poziom świadczonych usług. Dlatego też proponujemy w pełni profesjonalny sprzęt jakim jest frezarka PODIAVAC z pochłaniaczem pyłu.
Frezarka Podiavac jest urządzeniem, w którym zastosowano niezwykle wydajny pochłaniacz oraz najwyższej jakości, japońskiej produkcji końcówki robocze. Każda końcówka jest przetestowana, dzięki temu jest niezawodna oraz bezpieczna, co jest bardzo ważne przy wykonywaniu zabiegów z użyciem szybko rotujących narzędzi. Urządzenie charakteryzuje się bardzo niskim poziomem wibracji co czyni je niezwykle precyzyjnym. Dodatkowym atutem jest sposób mocowania frezów. Zastosowano elektromagnetyczne, samozaciskowe uchwyty, które gwarantują pewność zamontowania, przy tym rozwiązaniu wymiana frezów trwa około 1 sekundę.
Urządzenie jest bardzo łatwe w obsłudze, posiada elektroniczne sterowanie oraz cyfrowy wyświetlacz. Frezarka posiada również kontrolę regulacji obrotów w prawo i w lewo oraz możliwość regulacji siły ssania co umożliwia dostosowanie parametrów do potrzeb użytkownika. Szeroki zakres obrotów między 5.000 a 30.000 na minutę (na zamówienie również 40.000) pozwala na wykonanie pełnego spectrum zabiegów.
Podiavac posiada pochłaniacz pyłu (z wymiennymi woreczkami) oraz regulację siły ssania. Zastosowane rozwiązania są wysoce wydajne co w znacznym stopniu ogranicza poziom zapylania pomieszczenia (nie musimy wdychać opiłków). Dodatkowym atutem jest niski poziom hałasu pracy (między 35db a 59dB).

Sposób użyciaUrządzenie łatwe u obsłudze. Wymiana frezów zajmuje 1 sekundę i daje 100% niezawodności i bezpieczeństwa. Sama wymiana frezu polega na wsunięcia frezu do wspomnianej końcówki roboczej.
Elementy składoweDo elementow składowych profesjonalnej frezarki z pochłaniaczem wchodzą: baza - frezarki z pochłaniaczem rękojeść frezarki PDV30 wąż do pochłaniacza, woreczki do pochłaniacza, 2 letnia gwarancja, instrukcja obsługi w języku polskim, za dopłatą istnieje możliwość zamówienia pedału nożnego.
Parametry technicznePrędkość: od 6000 do 30.000 obrotów na minutę Poziom hałasu: 35-59dB Wymiary: 11,5 x 28,5 x 24cm Waga urządzenia: 3,4kg Waga rączki: 150g Pobór mocy: 90W Moc jednostki roboczej (końcówka): 50W /moc robocza 110W/

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

NSK Frezarka z pochłaniaczem Podiavac PDV30